Zapoznaj się z tym co inni mówią o mnie.

Mam nadzieję, że ułatwi Ci to podjęcie decyzji o współpracy ze mną.

Pani Kasia była moim przewodnikiem i doradcą w świecie nieruchomości w zakresie wynajmu mieszkań.
Ma szeroką wiedzę merytoryczną i praktyczną dotyczącą podpisywania umów, negocjacji z właścicielem, doboru odpowiednich lokatorów do mieszkania, kalkulacji należności, a także wspaniały gust w zakresie urządzania wnętrz.
Jest osobą bardzo kompetentną, otwartą i życzliwą. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem i przemyśleniami – umie wskazać zarówno dobre rozwiązania, jak i podstawowe błędy czy „pułapki”.
Cieszę się, że mogłam skorzystać z porad pani Kasi i mogę z czystym sumieniem polecić tą osobę każdemu!

Krystyna

właścicielka mieszkania

Konsultacja z  panią Kasią była dla mnie bardzo pomocna, rozwiała wiele moich wątpliwości dotyczących wynajmu.
Dostałam rzeczowe, wyczerpujące informacje i wskazówki. Po rozmowie otrzymałam pisemne zestawienie omówionych treści, czym byłam mile zaskoczona, bo zupełnie się nie spodziewałam takiego wsparcia.
Konsultacja przebiegała w miłej atmosferze, pani Kasia od razu zwróciła uwagę na najistotniejsze kwestie w moich pytaniach.
Szczerze polecam konsultacje u pani Kasi, ja w przyszłości z pewnością skorzystam ponownie gdy będę miała taką potrzebę.

Anna

właścicielka mieszkania

Ponieważ szykuję się do pozyskania swojego pierwszego mieszkania na podnajem, szukałam, na rynku wynajmu mieszkań, konsultacji z podnajmu. Niestety w koło mnie znajdowałam jedynie osoby, które tylko przyglądały się temu tematowi, lub życzyły sobie astronomiczne stawki za całe szkolenie. Ja potrzebowałam w 100% praktycznej wiedzy w pigułce, żeby zyskać więcej odwagi przy rozpoczęciu inwestowania w podnajem.
Jestem bardzo zadowolona, ponieważ dzięki współpracy z Kasią, mam już brakujące elementy układanki. Teraz wiem, że na pierwszym podnajmie się nie skończy 🙂
Dzięki tym konsultacjom, mogłam zweryfikować swoje pomysły z osobą, która jest ekspertem i ma doświadczenie w podnajmie – przerobiła temat od A do Z. Wszystko to, za akceptowalną przeze mnie cenę.
Dodatkowo Kasia ma fajną energię, jest bezpośrednia, uczciwa i spójna (nie mówi, że wszystko wie :)).
Uważam, że robi coś unikalnego, bo sama nie spotkałam się jeszcze nigdzie z konsultacjami 1 na 1 z podnajmu.
Według mnie, takich ludzi jak ona, jest bardzo mało na rynku – podnajem jest nadal niszowym tematem.
Polecam wszystkim zainteresowanym tym tematem współpracę z Kasią

Anna Byrczek

właścicielka firmy, Flatex Nieruchomości

Pod koniec lutego podpisaliśmy umowę najmu lokalu, ale nie mieliśmy czasu niezbędnego do przemyślenia koncepcji aranżacji biura, znalezienia ekipy remontowej, wyszukania odpowiednich materiałów dekoracyjnych itd.
Postanowiliśmy poszukać pomocy u osób zajmujących się zawodowo doradztwem w tym zakresie.
Panie Katarzyna i Ewa zapewniły nam dokładnie to, czego potrzebowaliśmy. Po obejrzeniu lokalu i zebraniu wywiadu bardzo szybko przygotowały profesjonalną wizualizację w kilku wariantach do wyboru. Błyskawicznie zorganizowały ekipę remontową i wzięły na siebie cały ciężar wyszukiwania, wybierania, kupowania większości materiałów i elementów dekoracyjnych. Bardzo sprawnie i konsekwentnie pilnowały harmonogramu, dzięki czemu cały remont zakończył się bez opóźnień. Po około trzech tygodniach od pierwszego spotkania lokal był gotowy. Mogliśmy w tym czasie spokojnie zajmować się pracą, której w tym okresie mieliśmy wyjątkowo dużo. Nasza rola sprowadzała się do podejmowania decyzji dotyczących poszczególnych detali.
Na szczególne uznanie zasługuje umiejętność wysłuchania oczekiwań klienta połączona z łagodną perswazją profesjonalnego architekta. Dzięki temu pojawiło się w naszym biurze kilka rozwiązań, których sami nie wybralibyśmy, a które zadecydowały o świetnym efekcie końcowym. Obie Panie były bardzo zaangażowane w jak najlepsze wykonanie zlecenia i stworzyły zgrany zespół. Cały projekt został bardzo czytelnie opisany przy zawieraniu umowy i wszystkie jego elementy zostały wykonane zgodnie z założeniami i w uzgodnionym terminie. Z naszego punktu widzenia cena usługi była adekwatna do jakości jej wykonania.

Jeszcze raz dziękujemy,

Beata i Marcin

najemcy lokalu

Dzięki konsultacji z  Katarzyną Dobrochowską, idealny najemca zgłosił się w ciągu 10 minut od wystawienia ogłoszenia! Serio!

W czasie konsultacji dostałam wiele szczegółowych wskazówek dotyczących tego jak przygotować ofertę wynajmu i samo mieszkanie. Wiedziałam ile mogę tak na prawdę na nim zarobić (wcześniej nie znałam realnych stawek wynajmu, bo mieszkam w innym mieście i wynajmowałam mieszkanie po zaniżonej cenie) – dzięki konsultacji wynajęłam mieszkanie w dużo korzystniejszej cenie. Wiedziałam jak zrobić korzystne zdjęcia do ogłoszenia, jak skonstruować dobrą ofertę najmu, kiedy i gdzie warto ogłoszenie umieścić, na co zwracać uwagę podczas weryfikacji najemców (wcześniej nie wiedziałam o tych kwestiach prawie nic). Dzięki wzorowi umowy najmu, który otrzymałam po konsultacji, wiedziałam jak skonstruować bezpieczną(!) umowę najmu (wcześniej nie miałam pojęcia jak powinna taka umowa wyglądać).

Mieszkanie wynajęłam w czerwcu 2016 i jestem bardzo zadowolona z najemcy. Konsultacja dała mi poczucie bezpieczeństwa, zaoszczędziła mnóstwo czasu i nerwów a do tego pozwoliła mi więcej zarabiać na mieszkaniu!

Bardzo polecam usługi Katarzyny Dobrochowskiej każdemu kto chciałby wynajmować mieszkanie. Współpraca z nią była bardzo profesjonalna, a do tego przebiegała w miłej i pełnej szacunku atmosferze.

Katarzyna Dobrochowska jest ciepłą, pełną zaangażowania i chęci do pomocy osobą. I na prawdę wie o wynajmowaniu chyba wszystko! Jestem jej bardzo wdzięczna za pomoc!

Maria

właścicielka mieszkania

Pani Kasia doradzała mi przy wynajmie mojego mieszkania. Pani Kasia jest osobą otwartą, posiada umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi, a także umiejętności sprzedażowe. Jest osobą kompetentną, rzeczową, pomocną. Dlatego też zamówiłem u niej usługę kompleksową polegającą na przygotowaniu ogłoszenia, spotykaniu się z klientami i prezentowania im mieszkania oraz pomocy przy  przygotowywaniu dokumentów potrzebnych przy wynajmie.

Mieszkanie wynająłem na rok od 1 grudnia 2015 r. a obecnie jestem w trakcie przedłużania umowy o kolejny rok z tymi samymi najemcami.Pierwszy raz wynająłem mieszkanie i dzięki pani Kasi transakcja przebiegła sprawnie a ja  zaoszczędziłem mnóstwo czasu i stresu. Cały proces od momentu ogłoszenia do momentu podjęcia ostatecznej decyzji co do potencjalnych najemców trwał ok. miesiąca.

Polecam panią Kasię wszystkim, którzy chcą zaoszczędzić czas oraz załatwić wszystkie formalności sprawnie, fachowo a przede wszystkim skutecznie.

Marcin

właściciel mieszkania

Pewnego dnia stanęłam w obliczu sytuacji, w której moje plany życiowe nie współgrały z zajmowaniem się posiadanym mieszkaniem. Z uwagi na wyjazd z kraju nie miałam czasu na szukanie najemców, pilnowanie spraw z tym związanych, a nie chciałam żeby mieszkanie generowało tylko koszty. Wtedy na szczęście poznałam Panią Katarzynę Dobrochowską, której pomoc okazała się być rozwiązaniem mojego problemu. Pani Katarzyna w jasny sposób przedstawiła mi proponowana formułę współpracy. Szybko i sprawnie ustaliłyśmy szczegóły podnajmu przez nią mieszkania.

Mój kłopot stał się czystą przyjemnością, gdyż od ponad pół roku Pani Kasia zawsze dba o właściwych lokatorów, informuje o zmianach i zajmuje się wszelkimi formalnościami. Nie martwię się co jeśli zmieni się lokator, nie martwię się o awarie. Kontakt z Panią Katarzyną zawsze jest rzeczowy i miły. A co równie ważne – mam stały dochód niezależnie od sytuacji.

Na pewno trudno byłoby mi bezpośrednio wynajmować mieszkanie na odległość, dlatego jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Katarzyną. Polecam kontakt z nią każdemu, kto z jakiegokolwiek powodu nie ma głowy do zajmowania się wynajmem mieszkania. Dużo pracy? Obowiązki rodzinne? Wyjazd z miasta na dłużej? A może po prostu wolisz oddać się swojej pasji, niż gonić za lokatorami? Pani Kasia jest odpowiedzią na każdą sytuację i na pewno właściwie zaopiekuje się wolnym mieszkaniem.

Hanna

właścicielka mieszkania

Pani Kasia podczas naszej współpracy dała się poznać jako osoba mocno zaangażowana, rzetelna i konkretna. Zawsze stara się, żeby każda ze stron była zadowolona a wcześniejsze ustalenia realizowane.Dzięki tej współpracy mamy więcej czasu dla siebie – nie musimy się zajmować wynajmowanym mieszkaniem, poza oczywiście wystawieniem rachunków 🙂 Dzięki Pani Kasi nie musieliśmy sami przeprowadzać remontu mieszkania a jego efekty były więcej niż zadowalające. Nie musieliśmy angażować się w żaden etap wynajmu (ogłaszanie, wybieranie najemców, podpisywanie umów), a co miesiąc dostajemy umówiony czynsz. Wcześniej zdarzało się, że musieliśmy interweniować po nieodpowiednim zachowaniu najemców – dzisiaj, dzięki tej współpracy, mamy „spokojną głowę” i nie musimy się martwić o tego typu rzeczy, tak samo jak nie musimy myśleć o naprawie czegokolwiek w mieszkaniu.

Współpracę z Panią Kasią możemy polecić każdemu zapracowanemu właścicielowi mieszkania, który chce mieć stały zysk, ale nie chce tracić swojego czasu na dojazdy do mieszkania, dyskusje z najemcami i zamartwianie się pustostanem.Nasze mieszkanie zostało wynajęte w maju 2016r. i od tego czasu jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy.

Agata i Szymon

właściciele mieszkania